Zakázkový vývoj webu

Naše specializace? Vytvoření webu na míru!

Pro Váš netradiční webový projekt máme řešení! Systém pro správu obsahu CMS Morpheus je možné využít jak pro rozsáhlá portálová řešení s vysokou garancí dostupnosti, navštěvované e-shopy, intranetové řešení, tak i běžné firemní či osobní prezentace. Systém je nabízen v několika edicích, které zákazníkovi umožní vybrat vždy optimální řešení s ohledem na rychlost i cenu implementace. 

CMS Morpheus je postaven jako multiplaformní, nezávislý na konkrétním operačním systému nebo hardware, je rozšiřitelný, škálovatelný a postavený na otevřené platformě. Jako datové úložiště je možné použít téměř libovolný databázový server, protože programátor se serverem komunikuje přes speciální dotazovací rozhraní. V případě požadavku na výkonnější databázový server je tak možné jej změnit bez jakékoliv úpravy programového kódu.

Systém Morpheus je dostupný na adrese
www.morpheus.cz

Publikační systém Morpheus je schopen generovat obsah na základě šablon, podporuje různé exportní/importní formáty (XML, CSV, XLS aj.), umožňuje uživateli vytvářet uživatelské tabulky, speciální datové typy či ověřovat pracující uživatele proti různým bezpečnostním autoritám (LDAP, Kerberos atd.) a využívat vlastní virtuální souborový systém. 
 

Ukázky systému