Služby a produkty

Netradiční zpracování Vašeho webového projektu, kreativní přístup při analýza, úzká spolupráce se zákazníkem. To jsou naše základní hodnoty při vytváření webových prezentací.

Pro realizaci využíváme námi vyvinuté systémy Morpheus a Webnode, které slouží snadnou tvorbu a následnou administraci internetových a intranetových projektů.

Redakční systém Morpheus

CMS Morpheus je moderní nástroj pro správu webového obsahu a představuje ideální řešení pro rozsáhlé internetové prezentace, portály, elektronické obchody, zpravodajské servery, firemní intranety, internetové magazíny i jiné náročné webové projekty. Je vhodný zejména pro střední a větší projekty s velkou návštěvností, kde je potřeba vyvinout řešení přímo dle potřeb zákazníka.
Více informací...

 

Originální grafický design

Design Vaší internetové prezentace je to první co návštěvníka zaujme. Na základě tohoto vzhledu se uživatel rozhoduje, zda si vůbec začne číst obsah Vašich stránek. Proto je důležité věnovat se designu velmi důkladně a nepodceňovat jej. Mnohdy je to právě profesionální vzhled stránek, na základě kterého se návštěvník rozhodne zakoupit produkt nebo službu právě u Vás. 
Více informací...